TYDZIEŃ Z INTERNETEM W BIBLIOTECE W MAREZIE

Tydzień z Internetem (Get Online Week) to doroczna, ogólnoeuropejska kampania, której celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do poznania możliwości, jakie daje Internet. Dotychczas, w całej Europie w czterech edycjach akcji uczestniczyło ponad 800 000 osób, w tym ponad 30 000 z naszego kraju. FRSI koordynuje akcję w Polsce, a koordynatorem europejskim jest sieć Telecentre Europe, której członkiem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.
W związku z tym wydarzeniem biblioteka w Marezie zorganizowała spotkanie z seniorami. Nasze zajęcia odbyły się pod tytułem „Koncert życzeń”. Było to spotkanie integracyjne, które polegało na wspólnym wyszukiwaniu i słuchaniu ulubionych piosenek i skeczy.