MAREZA - WIELKANOCNE WARSZTATY KULINARNE

22 marca biblioteka w Marezie była miejscem kolejnego działania projektowego stowarzyszenia „Seniorzy 50+” w ramach „Rocznego programu współpracy Gminy Kwidzyn z  organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018”. Na ten rok „Seniorzy 50+” zaplanowali ponadto : spotkanie z dietetyczką, warsztaty manualne oraz Dzień Matki połączony z Dniem Dziecka. Wielkanocne Warsztaty Kulinarne poprowadziła pani Ania z Sali Weselno-Bankietowej „Kameralna” w Kwidzynie. Uczestniczki warsztatów ozdabiały ciasta oraz babeczki motywami wielkanocnymi. Zapraszamy na nasze kolejne wspólne działania, o których będziemy informować na stronie biblioteki oraz na naszym facebookowym profilu.