BIBLIOTEKA W MAREZIE - WIZYTA UCZNIÓW KL. 0 i KL. I ZE SZKOŁY W NOWYM DWORZE

W dniu 15 czerwca bibliotekę w Marezie odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Nowym Dworze. Była to pierwsza wizyta uczniów klasy zero oraz klasy pierwszej w naszej bibliotece. Podczas spotkania dzieci zwiedziły bibliotekę, dowiedziały się jak zostać naszym czytelnikiem oraz wysłuchały próśb książki. Nie mogło zabraknąć również wspólnego czytania. To była największa niespodzianka, gdyż opowiadanie z książki „Mali Bohaterowie” Barbary Gawryluk przeczytały panie policjantki specjalnie zaproszone na to spotkanie. Była to również świetna okazja, aby przed zbliżającymi się wakacjami przypomnieć dzieciom m.in.: o zasadach bezpieczeństwa, numerach alarmowych, oraz o tym, jak zachować się podczas spotkania z agresywnym psem, czy też jak udzielić pierwszej pomocy. Na zakończenie spotkania dzieci wykonały pracę plastyczną. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.