DZIEŃ DZIECKA W JANOWIE

12 czerwca 2018 roku w Janowie odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Jego organizatorami byli: Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie, Biblioteka Publiczna Gminy Kwidzyn Filia w Janowie, Sołtys i Rada Sołecka wsi Janowo. W tym roku pogoda nas nie rozpieszczała, można powiedzieć, że w pewnych momentach chciała nas troszeczkę postraszyć. Nie przestraszyliśmy się jednak i zabawa była wyśmienita. Zostały przeprowadzone konkurencje i zmagania sportowe dające dużo radości i pozytywnych wrażeń nie tylko najmłodszym. Na dzieci czekał radiowóz policyjny, dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa i popcorn, gokarty i kucyki. Odwiedzili nas także strażacy z OSP Pastwa. Wszyscy uczestnicy biorący udział w konkurencjach losowali nagrody ufundowane przez sponsorów. Poczęstunek podczas festynu przygotowały mamy naszych pociech biorących udział w zabawie, za co im bardzo gorąco dziękujemy.