KORZENIEWO - ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ NAUCZYCIELA

Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej wizytę placówkom oświatowym w Korzeniewie złożyła delegacja: Przewodniczący Rady Gminy Kwidzyn pan Henryk Ordon oraz radny pan Stanisław Wudarczyk z przedstawicielami rady sołeckiej Korzeniewa na czele z panią Renatą Krupą sołtysem, a także sołtysi sąsiednich wsi –pani Barbara Sęk z Obór, pan Roman Górniewski z Marezy, pan Bogdan Pich z Lipianek. Wśród składających życzenia nie zabrakło też naszej biblioteki w osobie pani Katarzyny Majdy obejmującej prowadzenie filii bibliotecznej w Korzeniewie. Goście odwiedzili Przedszkole oraz Szkołę Podstawową. Przedszkolaki i uczniowie przygotowali wraz z nauczycielami wspaniałe występy taneczne i wokalne. Przemówienie oraz życzenia odczytał przewodniczący RG Henryk Ordon. Każdy nauczyciel otrzymał różę, a panie dyrektorki piękne bukiety. Przyłączamy się do najserdeczniejszych życzeń dla zaprzyjaźnionych z nami placówek, dziękując za miłe przyjęcie.