KORZENIEWO - SPOTKANIE PRZEDŚWIĄTECZNE Z PRZEDSZKOLAKAMI

Do Bożego Narodzenia zostało już niewiele czasu. Święta te mają, bez wątpienia, wyjątkowy charakter, szczególnie dla dzieci, które najbardziej wyczekują tego pięknego czasu. Biblioteka w Korzeniewie, chcąc mieć swój udział w tworzeniu przedświątecznego nastroju, odwiedziła przedszkolną grupę „Motylki”. Dzieci wysłuchały historii z serii „Martynka. Gwiazdkowe niespodzianki”. Tytuł opowiadanka to: „Martynka i Gwiazdka”. Wykonaliśmy również wspólnie pracę plastyczną – bombki, które zawisły na pięknej choince w sali maluchów. Dziękuję dzieciom za podarunek - własnoręcznie wykonanego pięknego Mikołaja. Pożegnaliśmy się, życząc sobie prawdziwie pięknych i radosnych świąt.

Była to ostatnia w roku 2018 wizyta biblioteki. Dziękuję w imieniu swoim i Łukasza, wszystkim dzieciom oraz paniom z przedszkola w Korzeniewie za dotychczasowe przemiłe spotkania. Widzimy się już w nowym 2019 roku, 2 stycznia. Do zobaczenia!