WIELKANOCNE WARSZTATY W BIBLIOTECE W MAREZIE

9 kwietnia w bibliotece w Marezie odbyły się „Wielkanocne warsztaty” realizowane przez Stowarzyszenie „Seniorzy 50+”. Było to pierwsze w tym roku działanie w ramach „Rocznego programu współpracy Gminy Kwidzyn z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019”. Warsztaty poprowadziła pani Marzena Mościńska – Bader, która wyczarowała dla nas przepiękne kartki wielkanocne. Każdy uczestnik warsztatów pod okiem pani Marzeny wykonał trzy kartki wg własnego pomysłu. Warsztaty były twórcze i relaksujące. Dziękujemy Pani Marzenie za ich sprawne przeprowadzenie oraz za to, że dzięki tym zajęciom poczuliśmy już magię zbliżających się świąt Wielkanocy.