KORZENIEWIACY TO MY!

Inicjatywa Lokalna „Klub Aktywni Plus. Dla ludzi w każdym wieku.” po raz piąty jako Grupa Nieformalna Korzeniewiacy to My! wzięła udział w działaniach mających na celu wzmocnić oraz zintegrować mieszkańców Korzeniewa. Partnerami inicjatywy są Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie oraz Biblioteka Publiczna Gminy Kwidzyn Filia w Korzeniewie. Od lipca do września odbyły się: warsztaty fotograficzne, które poprowadził Marcin Kurkus, spacer mieszkańców Korzeniewa po wsi oraz marsz nordic walking do biblioteki w Marezie. Wielkimi krokami zbliża się zakończenie inicjatywy, które będzie miało miejsce 28.09.2019 roku na placu zabaw w Korzeniewie o godzinie 11.00. Zapraszamy na ognisko z ciepłym poczęstunkiem i wystawę zdjęć, które powstały podczas spaceru mieszkańców po Korzeniewie.
Działania dofinansowano ze środków Gminnego Ośrodka Kultury w Kwidzynie w ramach konkursu Inicjatywy Lokalne w Gminie Kwidzyn 2019 r.