WAKACJE 2016 W JANOWIE

Zajęcia wakacyjne zorganizowane przez  bibliotekę w Janowie  pod hasłem „Bajeczna Kraina Biblioteczna” obfitowały w wiele ciekawych i różnorodnych  atrakcji. Posiadały jeden główny cel, a mianowicie urozmaicenie czasu wolnego naszym małym czytelnikom. Spotkania odbywały się przez cały sierpień dwa razy w tygodniu (wtorek i czwartek) w godz. od 1100 do 1400. Zostały zorganizowane liczne gry i zabawy literackie, zajęcia i warsztaty plastyczno-techniczne, projekcje filmowe, a także pieczenie babeczek, które były bardzo smacznym przerywnikiem (co można wywnioskować po ilości zjedzonych wypieków). Oprócz zajęć organizowanych w budynku biblioteki, dzieci uprzyjemniały sobie czas ( o ile pozwalała na to kapryśna aura) zabawami na świeżym powietrzu, korzystając  z placu zabaw, który znajduje się obok naszej placówki.