JA KOBIETA – WARTOŚĆ, MARZENIA, POTRZEBY, OBOWIĄZKI

Tak zatytułowany był warsztat rozwoju osobistego, jaki zaproponowaliśmy naszym Paniom z okazji Dnia Kobiet. Warsztat przeprowadziła Marta Oklińska z Fundacji Edukacji i Rozwoju FOLW. Warsztat ten był takim małym kamykiem wrzuconym do ogródka świadomości kobiet.

Spotkaniu towarzyszyła wystawa portretów, które wykonane zostały ósmego marca ubiegłego roku. Wystawa powstała dzięki Pani sołtys Renacie Krupie, która sponsorowała wydruk zdjęć. Portrety te były upominkiem dla naszych Pań. Biblioteka korzystając ze swojego bogatego księgozbioru przygotowała też wystawę książek dotyczących zagadnień poruszanych w warsztacie.

Organizatorem tegorocznego spotkania była Biblioteka Publiczna w Korzeniewie, Sołtys wsi Korzeniewo Renata Krupa oraz Koło Korzeniewskich Kobiet. Spotkanie sponsorowała Renata Krupa i Koło Korzeniewskich Kobiet. Kwiaty do dekoracji wykonała Pani Krystyna Stankiewicz z ulicy Kwidzyńskiej.