WAKACJE W BIBLIOTECE - JANOWO

Zajęcia wakacyjne organizowane przez  bibliotekę w Janowie,  pod hasłem „Z książką na wakacje”, obfitowały w wiele ciekawych i różnorodnych  atrakcji, a posiadały jeden główny cel: urozmaicenie czasu wolnego naszym małym czytelnikom. Spotkania odbywały się przez cały sierpień dwa razy w tygodniu (wtorek i czwartek) w godz. od 1100 do 1400. Zostały przeprowadzone liczne gry i zabawy literackie, zajęcia i warsztaty plastyczno-techniczne oraz projekcje filmowe. Było także ognisko z pieczeniem kiełbasek i chleba, które stanowiło bardzo smaczny przerywnik między zajęciami. Ponadto, wytchnienie od zajęć stolikowych dawał dzieciom plac zabaw, który znajduje się obok biblioteki. Zwieńczeniem tegorocznych spotkań była wycieczka do Muzeum w Kwidzynie zorganizowana dla wszystkich małych uczestników naszych zajęć.