Wydarzenia

BIBLIOTEKA KORZENIEWO – FESTYN RODZINNY

Razem możemy więcej – taka myśl przyświecała organizatorom Festynu Rodzinnego w naszej wsi. Już po raz kolejny wszystkie instytucje, rodzice, mieszkańcy, wolontariusze i gro ludzi dobrej woli wspólnym wysiłkiem zorganizowało wspaniały Festyn, który był okazją do tego, aby spędzić czas z rodziną, przyjaciółmi, sąsiadami i wszystkimi mieszkańcami naszej wsi.

Specjalne podziękowania kierujemy do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Pastwy, która już po raz kolejny przeprowadziła pokaz umiejętności strażackich. Jesteście dowodem, na istnienie ludzi dobrej woli, na których nożna polegać.

Organizatorzy Festynu:

Szkoła Podstawowa w Korzeniewie

Przedszkole w Korzeniewie

Biblioteka Publiczna  Gminy Kwidzyn Filia w Korzeniewie

Sołtys i Rada Sołecka wsi Korzeniewo

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Korzeniewie

Rada Rodziców Przedszkola w Korzeniewie

GOK w Kwidzynie

Koło Korzeniewskich Kobiet

Rada Rodziców Szkoły i Przedszkola w Korzeniewie

Czwartkowe Mamy

Sponsorzy:

Grzegorz Buć

Marzena Smolińska

Dariusz Krupa

Henryk Ordon

Stanisław Wudarczyk

Wiesław Włodarczyk

Danuta Schittler

Żarłok M.

 

Wolontariusze:

Małgorzata Balmas

Joanna Kumek

Wojciech Kruszewsk i