Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów internet_tychnowy oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

BIBLIOTEKA W TYCHNOWACH – DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Dzień Bezpiecznego Internetu, ustanowiony przez Komisję Europejską w 2004 roku. Internet to przestrzeń, która niesie za sobą wiele korzyści, ale także niebezpieczeństw. Jego celem jest promocja działań na rzecz bezpiecznego i pozytywnego wykorzystywania zasobów internetowych przez dzieci i młodzież. W tym roku obchodzony był pod hasłem „Tworzymy kulturę szacunku w sieci”. W ramach tej akcji Biblioteka Publiczna Gminy Kwidzyn Filia w Tychnowach przeprowadziła spotkania z najmłodszymi czytelnikami. Podczas zajęć 5 i 6- latki obejrzały film animowany pt. „Zuźka i Tunio poznają Internet”. W trakcie zajęć dzieci poznały wiele pojęć związanych z Internetem, dowiedziały się, do czego powinien służyć, jak korzystać z wyszukiwarek internetowych oraz o tym, by szanować inne osoby, ich prywatność czy odmienne poglądy. Wykonały też pracę plastyczną - „Robocika”. Szczególny nacisk scenariusz zajęć kładł na bezpieczeństwo w sieci oraz na dobre i pozytywne relacje oparte na poszanowaniu drugiej strony.

{gallery}internet_tychnowy{/gallery}