DZIEŃ DZIECKA 2016 W JANOWIE

20 czerwca 2016 roku odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka w Janowie, którego organizatorami byli: Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie, Biblioteka Publiczna Gminy Kwidzyn Filia w Janowie, Rada Sołecka wsi Janowo oraz Szkoła Podstawowa w Janowie. W tym roku pogoda nas nie rozpieszcza i dlatego festyn został przeniesiony do sali gimnastycznej  naszej szkoły. Nie zabrakło konkurencji, zmagań sportowych oraz zabaw nie tylko dla najmłodszych. Na dzieci czekał radiowóz policyjny, dmuchana zjeżdżalnia,  konkursy i zmagania sportowe, a przede wszystkim dużo dobrej zabawy i pozytywnych wrażeń. Wszyscy uczestnicy biorący udział  w konkurencjach losowali nagrody ufundowane przez Bibliotekę i Sołectwo Janowo. Poczęstunek podczas  festynu przygotowały mamy naszych  pociech biorących udział w zabawie.

Biblioteka Publiczna Gminy Kwidzyn Filia w Janowie składa serdeczne podziękowania wszystkim realizatorom festynu, ofiarodawcom i sponsorom:

Czajka Patryk

Dyrektor SP Janowo

GOK Kwidzyn

GS „Samopomoc Chłopska”

Hurtowania Elbo

Komenda Powiatowa Policji w Kwidzynie

Rada Sołecka Janowa

Radny Świerczyński Ryszard

Paniom za wypieki:

Annie, Ewie, Joannie, Justynie, Karolinie oraz Magdalenie

Wolontariuszom za pomoc w przeprowadzeniu konkurencji:

Czajka Katarzyna, Czajka Wojciech, Dmitrzak Katarzyna, Komorowska Elżbieta, Kowalska Karolina, Skonieczna Ewelina, Świerczyński Mateusz

Wasz wkład w organizację festynu z okazji Dnia Dziecka uatrakcyjnił imprezę, wzbogacił jej ofertę programową oraz, przede wszystkim, dostarczył niezapomnianych przeżyć i mnóstwa radości obecnym na festynie dzieciom.