DZIEŃ DZIECKA W TYCHNOWACH

9.06.2018 r. na terenie przy kościele w Tychnowach odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka, którego organizatorami byli Gminny Ośrodek Kultury, Biblioteka Publiczna Gminy Kwidzyn Filia w Tychnowach, Rady Sołeckie (Tychnowy, Kamionka, Brokowo, Dubiel), Caritas, OSP. Dla dzieci zostały przygotowane różne atrakcje : konkursy z nagrodami, malowanie twarzy, malowanie na streczu, biegi z taczką i z przeszkodami, pokaz baniek mydlanych. Dodatkowymi atrakcjami były: dmuchana zjeżdżalnia oraz przejażdżka konna. W trakcie festynu przybyła (na sygnale, rzecz jasna) Ochotnicza Straż Pożarna z Tychnów. Dzieci mogły pojazd obejrzeć od środka, uczestniczyć w pokazie strażackim oraz pokonać tor przeszkód, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie wewnątrz wozu. Podczas festynu zabawiał nas Michał Hals.