MAREZA – FERIE W BIBLIOTECE

W pierwszym tygodniu ferii (11.02 – 15.02.) w Bibliotece w Marezie zorganizowano zajęcia dla dzieci. W poniedziałek miały okazję posłuchać bajek z płyt gramofonowych i wziąć udział w zajęciach plastycznych. We wtorek wyklejały, wycinały i przygotowywały rozmaite ozdoby, a także uczestniczyły w zajęciach i zabawach ruchowych. Walentynkowy czwartek młodzi czytelnicy spędzili na wspólnym czytaniu bajki “Franklin i Walentynki”, robieniu zdjęć z wcześniej przygotowaną planszą z sercem oraz na seansie bajkowym. Bajki, tym razem ze starego projektora, były również obecne ostatniego dnia zajęć. Po wspólnym czytaniu i wyświetlaniu bajek dzieci zajęły się przygotowywaniem ozdób. Cieszy wysoka frekwencja i fakt, że sporo dzieci codziennie wypożyczało książeczki z biblioteki.