NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA – ZAKUP NOWOŚCI WYDAWNICZYCH DO BIBLIOTEK

Biblioteka Publiczna Gminy Kwidzyn z siedzibą w Marezie otrzymuje dotację w programie zatwierdzonym przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek - priorytet 1”. Głównym celem programu realizowanego ze środków Biblioteki Narodowej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2014-2020, jest wzbogacenie i odnowienie księgozbiorów polskich bibliotek publicznych. W 2019 roku Biblioteka otrzymała na zakup nowości wydawniczych dofinansowanie w kwocie 12 330,00 zł. Dzięki niemu księgozbiór nasz powiększył się o 488 egzemplarzy nowych i poszukiwanych przez czytelników tytułów.

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA – ZAKUP NOWOŚCI WYDAWNICZYCH DO BIBLIOTEK

Biblioteka Publiczna Gminy Kwidzyn z siedzibą w Marezie bierze udział w programie zatwierdzonym przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek - priorytet 1”. Głównym celem programu realizowanego ze środków Biblioteki Narodowej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2014-2020, jest wzbogacenie i odnowienie księgozbiorów polskich bibliotek publicznych. W 2018 roku nasza Biblioteka otrzymała na zakup nowości wydawniczych dofinansowanie w kwocie 10 000,00 zł. Dzięki niemu zakupiono 405 egzemplarzy nowych i poszukiwanych tytułów, które już czekają na swoich czytelników.

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA – ZAKUP NOWOŚCI WYDAWNICZYCH DO BIBLIOTEK

Biblioteka Publiczna Gminy Kwidzyn z siedzibą w Marezie bierze udział w programie zatwierdzonym przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek - priorytet 1”. Głównym celem programu realizowanego ze środków Biblioteki Narodowej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2014-2020, jest wzbogacenie i odnowienie księgozbiorów polskich bibliotek publicznych. Z przyjemnością informujemy, że nasza Biblioteka uzyskała na zakup nowości wydawniczych dofinansowanie w kwocie 10 700,00 zł. W związku z tym, w 2017 roku na półkach pojawiło się sporo nowych i poszukiwanych tytułów, co poszerzyło ofertę książkową zarówno dla dziecięcych, jak i dorosłych czytelników.

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA – ZAKUP NOWOŚCI WYDAWNICZYCH DO BIBLIOTEK

Biblioteka Publiczna Gminy Kwidzyn z siedzibą w Marezie bierze udział w programie zatwierdzonym przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek - priorytet 1”. Głównym celem programu realizowanego ze środków Biblioteki Narodowej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2014-2020, jest wzbogacenie i odnowienie księgozbiorów polskich bibliotek publicznych. Z przyjemnością informujemy, że nasza Biblioteka uzyskała na zakup nowości wydawniczych dofinansowanie w kwocie 9 900,00 zł. W związku z tym, w grudniu 2016 roku na półkach pojawi się sporo nowych i poszukiwanych tytułów, co poszerzy ofertę książkową zarówno dla dziecięcych, jak i dorosłych czytelników.